سوالات متداول سایت بامی نو

سوالات متداول سایت بامی نو

نحوه سفارش به چه شکل می باشد؟

بهترین راه پیشنهادی بامی نو baminu جهت سفارش کار، پرداخت %20 از مبلغ پیش فاکتور تحت عنوان بیعانه جهت شروع پروژه نیز می باشد. همچنین مبلغ باقی مانده هنگام تحویل کار تسویه می گردد.

زمان تحویل سفارش مشتری؟

زمان تحویل سفارش مشتریان گرامی بسته به نوع و سختی کار متغییر می باشد. همچنین در این رابطه قبل از بدست گرفتن پروژه بطور صریح با مشتری زمان را اعلام خواهیم کرد.

نحوه ارسال سفارش به پروژه چگونه است؟

پس از آماده سازی سفارش مشتریان گرامی، جهت ارسال و هماهنگی بار تماس بر قرار می شود. در صورتی که مشتری مایل باشد بار توسط پیک مجموعه ارسال می گردد. لازم به ذکر است که تمامی مخارج ارسال محموله بر عهده خریدار نیز می باشد.

نحوه تسویه سفارش مشتریان؟

تسویه مشتریان گرامی طبق گفته قبلی می تواند بصورت پیش پرداخت باشد. لذا روال کاری مجموعه بامی نو بطور نقدی بوده و از دریافت هرگونه چک (حد اقل از چند سفارش اول) معذور می باشیم.

شرایط عودت و مرجوعی سفارش؟

در صورتی که سفارش ارسالی از نظر ابعاد و اندازه با مشخصات خریدار همخوانی نداشته باشد، مشتری حق عودت و مرجوعی سفارش را دارد. به غیر از این مورد امکان مرجوعی سفارش میسر نمی باشد. مگر در شرایط خاص و منطقی…

توان اجرایی جهت تحویل بموقع؟

از آنجا که کارگاه تخصصی محمودی تجربه کافی در ضمینه خم و برش انواع ورق را با بیش از 20 سال فعالیت دارا بوده و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار داشته، عهده دار تحویل سفارش مشتری در سریع ترین زمان ممکن نیز می باشد.

نحوه ارائه قیمت و فاکتور؟

به دلیل نوسانات قیمت عرض و انواع ورق گالوانیزه ، روغنی و سیاه؛ قیمت فاکتور اعتبار روزانه دارد. همچنین نحوه تعیین قیمت با توجه به قیمت روز آهن و ورق محاسبه میگردد.