پوشش سقف شینگل چیست ؟

پوشش سقف شینگل چیست ؟ این سقف نوعی سیستم سقفی بوده که از عناصر جداگانه ای به نام ورق شینگل استفاده می کند. شینگل از مواد مختلفی همچون چوب، آسفالت، تخته سنگ و فلز ساخته می شود. سقف شینگل به دلیل دوام، سهولت در نصب و مقرون به صرفه بودن یکی از محبوب ترین انواع سیستم های سقف در دنیا است.

تاریخچه پوشش سقف شینگل به قرن ها قبل بر می گردد و تمدن های اولیه از مواد طبیعی مانند چوب، کاهگل و چمن برای پوشش خانه خود استفاده می کردند. استفاده از شینگل چوبی در اوایل قرن هفدهم در آمریکای شمالی رایج شد. و در اواسط قرن نوزدهم، شینگل آسفالتی به طور گسترده در دسترس قرار گرفت و صرفه اقتصادی آن منجر به استفاده گسترده در ساخت و سازهای مسکونی و تجاری شد.

امروزه از پوشش سقف شینگل در ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود. این نوع پوشش سقفی ترکیبی عالی از زیبایی، عملکرد و مقرون به صرفه بودن را ارائه می دهند. اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به انواع سقف‌های شینگل، مزایا و معایب آن‌ها و عواملی که در انتخاب سقف شینگل باید در نظر گرفته شود، بیاندازیم.

پوشش سقف شینگل چیست

انواع سقف شینگل چیست ؟

پوشش سقف شینگل از طیف گسترده سبک ها، رنگ ها و مواد برای انتخاب وجود دارند که آنها را به گزینه ای عالی برای صاحبان خانه و  مشاغل تبدیل می کند که خواهان یک سیستم سقف همه کاره و بادوام هستند. در این بخش نگاهی دقیق‌ به انواع سقف‌ شینگل موجود امروزی، مزایا و معایب آنها و مواردی که هنگام انتخاب سقف شینگل مناسب برای خانه یا ساختمان خود باید در نظر بگیرید، خواهیم داشت.